140

Pólya Tibor (1886-1937)

Szolnoki utca

Technika: olaj, karton
Méret: 49 x 41 cm
j.j.l.: Pólya T.
HUF 400 000 — 550 000
EUR 1 111 — 1 528
USD 1 223 — 1 682

Kikiáltási ár: 260 000 Ft (722 EUR*, 795 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00