249

Tichy Kálmán (1888-1968)

Ponty utca

vegyes technika, kollázs, papír, 33 x 24 cm, j.j.l.: Tichy, j.b.l.: Ponty utca 61.V.25
Kikiáltási ár: 28 000 Ft (90 EUR*, 97 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
festmény