Pozsonyi antik ezüst kanál 3 db

102

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 182 g
jelzett: Pozsony, 1819 fémjel, AR (Adam Renner) mesterjegy
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%