Prágai ezüst bonbonier üvegbetéttel

13

800-as finomságú ezüst, nettó 186 g, 15 x 18 cm, jelzett: Prága 1867-1922 között használt fémjel, SK mesterjegy
Kikiáltási ár: 46 000 Ft (148 EUR*, 160 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
ezüst