184

Prágai ezüst fűszertartó

13 latos antik ezüst, 92 g,
6 x 7,5 x 5 cm,
jelzett: Prága, 18?9-es fémjel, IR mesterjegy
Kikiáltási ár: 32 000 Ft (89 EUR*, 98 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%