Prágai ezüst keresztelési emlékpohár

72

Méret: 47 g, 7,5 x 6 cm
jelzett: Prága 1867-1922 között használt fémjel, KN mesterjegy
Kikiáltási ár: 8 000 Ft (26 EUR*, 28 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%