183

Prágai olaj és ecettartó

800-as finomságú ezüst, csiszolt üveg, nettó 202 g
23 x 18 cm
jelzés: Prága, 1867-1936 közötti fémjel, SK mesterjegy
Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%