289

Frank Frigyes (1890-1976)

Primulás csendélet

Technika: olaj, vászon
Méret: 61 x 75 cm
j.j.f.: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 460 000 Ft (1 478 EUR*, 1 600 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 598 000 Ft (1 922 EUR*, 2 080 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.04.25. 20:00