PRO MEMORIA: ERATO AUKCIÓ... Csütörtökön este!

EMLÉKEZTETŐÜL:

ERATO…..minden, ami akt, erotika, szerelem a képzőművészet tükrében.

Aukciós kiállítás: hétköznaponként 10.00-18.00-ig, szombatonként 10.00-14.00-ig. (Október 23-án zárva tartunk)

Az anyag megtekintését 16 éven felülieknek javasoljuk, ugyanis egész pajzán dolgok is vannak a tételek között!

Online katalógus: itt megtekinthető.

Aukció: Október 24-én, csütörtökön, 18.30-kor.

Az árverést vezeti(k):
Pintér Péter és Forgács Gergely

Személyes részvétel esetén regisztráció 18.00-tól!

Vételi megbízásokat és telefonos licitre való jelentkezését az info@pinterantik.hu címre tudja eljuttatni.

MEGVÁLTOZOTT JUTALÉK: Galériánk a megváltozott banki tranzakciók miatt kénytelen jutalékát 23%-ra emelni, ami már számos más aukciós háznál régóta működik. Mi, ameddig csak lehetett, nem ezen a jutalékon dolgoztunk, de sajnos a megdrágult banki pénzmozgások erre szorítanak minket is!

Lajta Gábor (1955): Vörös kanapén (olaj, vászon, 100 x 100 cm, j. b.l.: Lajta '06) Kikiáltási ár: 300.000 HUF

Következő aukcióink tematikája, műtárgyfelvételi határideje és az aukciók időpontjai:

Tárgybeadási határidő: 2013.10.24.
Karácsonyi Nagyaukció + Zsolnay blokk! 2013.12.04 18:30 klasszikus és kortárs - kvalitásos festmények, szobrok, műtárgyak,ezüstök, aranyak, porcelánok + Zsolnayk!
Tárgybeadási határidő: 2013.11.15.

Tisztelettel várjuk Önöket:

Pintér Péter és Sonja,
valamint a galéria csapata: Forgács Gergely, Mádai Nándor, Schneller János ÉS Pintér - Petra, Ambrus és Virág

Pintér Galéria és Aukciósház Kft
1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinterantik.hu

web: www.pinteraukcio.hu www.pinterantik.hu
Megtalálhat minket a Facebook-on is a:
Pintér Galéria és Aukciósház Aukció a Vaszary Villában Soha többet! Harmadszor Erato Buda és Pest Aukció
címeken, kérjük lájkolja, ha elnyerte tetszését, vagy legyen az ismerősünk ott is!