Pauer Gyula: Pszeudókép (PSG tétel)

352

Pauer Gyula (1941-2012)

Pszeudókép (PSG tétel)

akril, vászon,
70 x 100 cm,
j.j.l.: Pauer
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%