594

Szilvásy Nándor (1927-2011)

Pulykák lilában

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 80 cm
j.a hátoldalon: Szilvásy Nándor
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%