554

Schéner Mihály (1923-2009)

Rablók és pandúr

Technika: olaj, farost
Méret: 45 x 60 cm
j.b.l.: Schéner
HUF 200 000 — 250 000
EUR 643 — 803
USD 696 — 869

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%