170

Jan Frans van Bloemen jelzéssel

Rablólovagok

Technika: olaj, vászon
Méret: 57 x 92 cm
j.a.hátoldalon
HUF 3 500 000 — 4 000 000
EUR 9 722 — 11 111
USD 10 703 — 12 232

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft (7 778 EUR*, 8 563 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%