159

Jan Frans van Bloemen jelzéssel

Rablólovagok

Technika: olaj, vászon
Méret: 57 x 92 cm
j.a.hátoldalon
HUF 3 500 000 — 4 000 000
EUR 11 247 — 12 854
USD 12 172 — 13 911

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft (8 997 EUR*, 9 737 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%