134

Ráczné Kalányos Gyöngyi (1965)

Gombaszedők (2002)

Technika: tempera, farost
Méret: 74 x 100 cm
j.j.l.: Ráczné Kalányos Gyöngyi 2002
sérült
Kikiáltási ár: 170 000 Ft (546 EUR*, 591 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00