46

Orosz Balázs (1963)

Reading Marx (2017)

Technika: akril, vászon
Méret: 100 x 100 cm
jelezve a hátoldalon:Orosz Balázs 2017
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%