Váli Dezső: Régi zsidó temető

Váli Dezső (1942)

Régi zsidó temető

Technika: hidegtű, vegyestechnika, papír
Méret: 33,5 x 28,8 cm
j.b.l.: B/86/19/2 j.j.l.: Váli D 86