Reisacher Alois: Falusi idill
Reisacher Alois: Falusi idill
Reisacher Alois: Falusi idill
Reisacher Alois: Falusi idill
Reisacher Alois: Falusi idill

Reisacher Alois (1817-1890)

Falusi idill

Technika: olaj, vászon
Méret: 103 x 123 cm
j.b.l.: Reisaker