Reissmann Barabás Gizella (1893-1985)

Villa Borghese, Róma

Technika: akvarell, papír
Méret: 35 x 50 cm
j.j.l.: R. Reissmann Gizella Roma 1928
hátoldalán Nemzeti Szalon kiállítási etikett, hátoldalon BÁV-os etikett: 59. aukció