197

Reissmann Barabás Gizella (1893-1985)

Villa Borghese, Róma

Technika: akvarell, papír
Méret: 35 x 50 cm
j.j.l.: R. Reissmann Gizella Roma 1928
hátoldalán Nemzeti Szalon kiállítási etikett, hátoldalon BÁV-os etikett: 59. aukció
HUF 70 000 — 100 000
EUR 194 — 278
USD 214 — 306

Kikiáltási ár: 50 000 Ft (139 EUR*, 153 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00