195

Scheiber Hugó (1873-1950)

Reneszánsz jelenet

Technika: olaj, tempera, vászon
Méret: 173 x 118 cm
j.n., Dr. Bellák Gábor szakvéleményével
Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft (15 424 EUR*, 16 693 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%