91

RÉVAI NAGY LEXIKONA: Az ismeretek enciklopédiája

20 kötetben 1 komplett pótkötettel. kötet (teljes). Budapest, 1911–1935. Révai. Rengeteg színes és fekete-fehér képpel illetve térképekkel illusztrálva. A 21 kötet egységes, festett és aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban. 248 mm.
Kikiáltási ár: 38 000 Ft (122 EUR*, 132 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%