120

Olajos György (1953)

Riadalom (2017)

Technika: olaj, vászon
Méret: 120 x 100 cm
j.h.: Olajos György
HUF 650 000 — 850 000
EUR 2 089 — 2 731
USD 2 260 — 2 956

Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%