161

Bolderin jelzéssel

Rialto

Technika: akvarell, papír
Méret: 32 x 17 cm
j.b.l.: A. Bolderin
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 47 000 Ft (151 EUR*, 163 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00