346

Rökk Károly (1891-1970)

A szántódi kemping (Cseh üdülők, 1964)

Technika: olaj, vászon
Méret: 52 x 70 cm
j.b.l.: Rökk Károly 1964
HUF 450 000 — 600 000
EUR 1 250 — 1 667
USD 1 376 — 1 835

Kikiáltási ár: 240 000 Ft (667 EUR*, 734 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%