Rökk Károly (1891-1970)

Hajnali fények a Magas-Tátrában

Technika: olaj, vászon
Méret: 79 x 99 cm
j.b.l.: Rökk Károly

Ár: 170 000 Ft (472 EUR*, 520 USD*)