Rökk Károly (1891-1970)

Tavaszi reggel

Technika: olaj, rétegelt lemez
Méret: 60 x 75 cm
j.j.l.: Rökk Károly 1949 Kalocsa

Ár: 130 000 Ft (361 EUR*, 398 USD*)