Rökk Károly (1891-1970)

Korai tél

Technika: olaj, vászon
Méret: 50,5 x 65 cm
j.b.l.: Rökk Károly 1957
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (318 EUR*, 347 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%