341

Rökk Károly (1891-1970)

Vitorlások Zamárdiban

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 85,5 cm
j.b.l.: Rökk Károly 1955 VII. 25.
HUF 200 000 — 300 000
EUR 556 — 833
USD 612 — 917

Kikiáltási ár: 130 000 Ft (361 EUR*, 398 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00