275

Rökk Károly (1891-1970)

Zamárdi, Kisöböl

Technika: olaj, kasírozott, vászon
Méret: 70 x 100 cm
j.b.l.: Rökk Károly 1955 IX. 4.
HUF 350 000 — 450 000
EUR 972 — 1 250
USD 1 070 — 1 376

Kikiáltási ár: 160 000 Ft (444 EUR*, 489 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00