335

Rökk Károly (1891-1970)

Zamárdi strand

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 85 cm
j.b.l.: Rökk Károly 1955 Z.
HUF 250 000 — 350 000
EUR 694 — 972
USD 765 — 1 070

Kikiáltási ár: 160 000 Ft (444 EUR*, 489 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00