116

Rubovics Márk (1867-1947)

Rokokó jelenet

Technika: akvarell, papír
Méret: 22,5 x 26 cm
j.b.l.: Rubovics M
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%