Rokokó stílusú komód
Rokokó stílusú komód

220

Rokokó stílusú komód (Bedő hagyaték)

Technika: dió borítás
Méret: 83 x 130 x 70 cm
19. század első fele
a fiókon intarziával
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (1 028 EUR*, 1 113 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%