157

Koszkol Jenő (1868-1935)

Róma látképe

Technika: akvarell, papír
Méret: 55 x 69 cm
j.j.l.: Koszkol Jenő
HUF 320 000 — 360 000
EUR 1 028 — 1 157
USD 1 113 — 1 252

Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%