246

Korda Vince (1897-1979)

Római fürdő

Technika: olaj, karton
Méret: 50 x 68 cm
j.j.l.: Korda V. 1926
Kikiáltási ár: 650 000 Ft (2 089 EUR*, 2 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%