113

Czene Béla (1911-1999)

Római utca (1966)

Technika: olaj, farost
Méret: 80 x 60 cm
j.b.l.: Czene Béla 1966
HUF 2 000 000 — 3 000 000
EUR 5 556 — 8 333
USD 6 116 — 9 174

Kikiáltási ár: 800 000 Ft (2 222 EUR*, 2 446 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%