82

Telepy Károly (1828-1906)

Romos vár naplementében

Technika: olaj, vászon
Méret: 68 x 54 cm
j.b.l.: Telepy Károly 88

MNG bírálati szám: 1322/1958
HUF 900 000 — 1 100 000
EUR 2 892 — 3 535
USD 3 130 — 3 825

Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%