Lakner László (1936)

Rózsa (1969)

Technika: rézkarc, papír
Méret: 20,5 x 29,5 cm
j.b.l.: Rózsa 1969/5/2
j.j.l.: Ilonkának és Jutkának szeretettel Lakner László

Ár: 340 000 Ft (944 EUR*, 1 040 USD*)