Bornemisza László (1910-1995)

Rózsacsokor

Technika: olaj, kartonra kasírozott vászon
Méret: 34 x 27 cm
j.j.l.: Bornemisza L

Ár: 168 000 Ft (540 EUR*, 584 USD*)