112

Bornemisza László (1910-1995)

Rózsacsokor

Technika: olaj, kartonra kasírozott vászon
Méret: 34 x 27 cm
j.j.l.: Bornemisza L
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%