Czóbel Béla: Rózsák

60

Czóbel Béla (1883-1976)

Rózsák

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 30,5 cm
j.j.l.: Czóbel, hátoldalán Műcsarnok kiállítási etikett 1971, MNG bírálati szám: 478/969
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft (8 997 EUR*, 9 737 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%