Rózsás ezüst süteményes evőeszköz

16

835-as finomságú ezüst, 283 g, mignonfogó, tortalapát, 12 db villa, jelzett: német,1888-tól használt holdkoronás fémjel
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%