186

Pauer Gyula (1941-2012)

Rózsaszínű telek (2011)

Technika: akril, vászon
Méret: 70 x 50 cm
j.j.l.: Pauer
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%