178

Rozsda Endre (1913-1999)

Színház (1953)

Technika: vegyes technika, litográfia
Méret: 30 x 22 cm
j.j.l.: Rozsda Endre
HUF 150 000 — 200 000
EUR 417 — 556
USD 459 — 612

Kikiáltási ár: 90 000 Ft (250 EUR*, 275 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%