188

Kézdi Kovács Elemér (1898)

Rőzsét gyűjtő asszony

olaj, vászon, 75 x 100 cm,
j.b.l.: Kézdi Kovács E.
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 120 000 Ft