Rudnay Gyula (1878-1957)

Népviseletes nő a faluvégen

Technika: olaj, vászon
Méret: 66 x 42 cm
j.j.l.: Rudnay 1931
Árverési Csarnok raglap: 69680

Ár: 370 000 Ft (1 028 EUR*, 1 131 USD*)