Schmidt Rudolf (1873-1963)

Wien, Stephansdom, Seitenaltar

Technika: akvarell, papír
Méret: 25 x 18 cm
j.j.l.: Rud. Schmidt.; hátoldalán: BÁV 45. aukciós etikett