204

Schmidt Rudolf (1873-1963)

Wien, Stephansdom, Seitenaltar

Technika: akvarell, papír
Méret: 25 x 18 cm
j.j.l.: Rud. Schmidt.; hátoldalán: BÁV 45. aukciós etikett
HUF 200 000 — 250 000
EUR 556 — 694
USD 612 — 765

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (333 EUR*, 367 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00