Csáki-Maronyák József (1910-2002)

Rügyfakadás előtt

Technika: olaj, farost
Méret: 50 x 60 cm
j.b.l.: Csáki Maronyák J

Ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)