81

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955)

Ruhateregetők

olaj, fa
126 x 100,5 cm
j.b.l.: G.Szabó K. 1925
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft (5 784 EUR*, 6 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%