Kolbe Mihály: Salome

164

Kolbe Mihály (1907-1990)

Salome

Technika: olaj, rétegelt lemez
Méret: 60 x 50 cm
j.j.l.: Kolbe

Kolbe Mihály: Salome litográfia, papír, 29 x 21 cm, j.j.l.: Kolbe Mihály 937
HUF 1 500 000 — 2 000 000
EUR 4 820 — 6 427
USD 5 216 — 6 955

Kikiáltási ár: 950 000 Ft (3 053 EUR*, 3 304 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%