40

Devil, Naomi (1987)

Sárga uszoda (2018)

Technika: olaj, vászon
Méret: 90 x 140 cm
j.j.l.: ND 2018
HUF 650 000 — 800 000
EUR 2 089 — 2 571
USD 2 260 — 2 782

Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 446 EUR*, 1 565 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%